ADR 8 Corrosive Gevaarsetiket

Vanaf:
Excl. BTW: € 0,81
( Incl. BTW: € 0,98 )

Sticker met pictogram en tekst "corrosive"

Afmetingen: 100x100, 250x250 en 300x300mm
Materiaal: Vinyl of papier

Artikelnummer 123X23

Kies de uitvoering van je product

clock
Voor 15:00 besteld Zelfde dag verzonden indien voorradig
truck
Gratis bezorging Vanaf € 50,00
exclamation-triangle
Scherpe prijzen en meer dan 25 jaar ervaring

Plus en min punten

  • Voor vervoer van gevaarlijke stoffen volgens ADR, ADN, IMDG, RID en IATA.
  • De vinyl gevaarsetiketten zijn gemaakt van een hoogwaardig en duurzaam materiaal en zijn bestand tegen weersinvloeden.
  • De papieren gevaarsetiketten zijn uitermate geschikt om te gebruiken op kartonnen dozen.
  • Met pictogram en tekst: corrosive
  • De papieren etiketten zijn minder weerbestendig

Omschrijving ADR 8 Corrosive Gevaarsetiket

ADR 8 corrosive gevaarsetiket voor bijtende stoffen

Dit ADR klasse 8 corrosive gevaarsetiket wordt gebruikt voor het markeren van bijtende en corrosieve stoffen tijdens transport van gevaarlijke stoffen.

Het etiket is voorzien van de tekst Corrosive en helpt vervoerders, magazijnmedewerkers en hulpdiensten om gevaarlijke corrosieve stoffen snel te herkennen.

Voor transport van corrosieve stoffen

Gevarenklasse 8 omvat bijtende en corrosieve stoffen die materialen zoals metalen, kunststoffen, hout en textiel kunnen aantasten wanneer zij hiermee in contact komen.

  • Corrosieve chemicaliën – kunnen materialen beschadigen en vernietigen;
  • Zuren en basen – veelvoorkomende ADR klasse 8 stoffen;
  • Metaalcorrosie – risico op schade aan verpakkingen en installaties;
  • Huid- en oogschade – risico op brandwonden en irritatie;
  • Bijtende dampen – kunnen schadelijk zijn voor luchtwegen.

Het bekende corrosive pictogram helpt chauffeurs, logistieke medewerkers en hulpdiensten om corrosieve stoffen snel te identificeren tijdens opslag en transport.

Geschikt voor ADR, RID, IMDG, ADN en IATA

Dit corrosive gevarenetiket is geschikt voor transport van gevaarlijke stoffen over de weg (ADR), per spoor (RID), via binnenvaart (ADN), over zee (IMDG/IMO) en door de lucht (IATA).

Het etiket wordt gebruikt binnen chemische industrie, laboratoria, opslaglocaties en internationaal transport van gevaarlijke stoffen.

Waterbestendige stickers met duidelijke opdruk

De vinyl stickers hebben hoge kleefkracht, kwalitatieve zeefdruk en een waterbestendige afwerking voor langdurig gebruik.

  • Tekst Corrosive – duidelijk herkenbaar tijdens internationaal transport;
  • Vinyl 100x100 mm – per stuk geleverd;
  • Vinyl 250x250 mm – geschikt voor grotere verpakkingen en containers;
  • Vinyl 300x300 mm – veel gebruikt voor ADR toepassingen;
  • Papieren etiketten – geleverd op rol van 1000 stuks.

Ook verkrijgbaar in andere uitvoeringen

Naast deze zelfklevende etiketten voor bijtende stoffen zijn ook andere uitvoeringen verkrijgbaar.

  • Kunststof bord – geschikt voor vaste montage;
  • Aluminium bord – stevige uitvoering voor intensief gebruik;
  • Flexibele magneet – ideaal voor tijdelijke markering;
  • Etiket zonder tekst – standaard ADR uitvoering;
  • Etiket met UN-nummer – voor specifieke ADR stoffen.

Gebruik altijd het juiste ADR klasse 8 corrosive gevaarsetiket voor veilige en duidelijke identificatie van bijtende en corrosieve stoffen tijdens opslag en transport.

Kenmerken

Beschrijfbaar Nee
Bestand tegen chemicaliën Ja
Bestand tegen oplosmiddelen Ja
Bestand tegen olie Testen
Categorie Transport
Fotoluminescerend Nee
Geschikt met voeding Ja
Geschikt voor buiten Ja
IMO nummer 8
Fabrikant Pikt-o-norm
Materiaal Vinyl
Min. aanbreng temp. +5°C
Minimale temperatuur -20°C
Maximale temperatuur +70°C
Reflecterend Nee
Slijtvast Ja
Spiegelbeeld (raamsticker) Nee
Uitvoering Sticker
UV Bestendig (normale omst.) Ja
Vocht bestendig Ja
Zelfklevend Ja

Veelgestelde vragen

Zorg voor een schone, droge en vetvrije ondergrond. Plak de sticker rustig vanaf één zijde en druk deze goed aan. Geef de lijm daarna minimaal 24 uur om volledig te hechten.
In de meeste gevallen niet. Bij tijdelijke toepassingen, gevoelige ondergronden of langdurig gebruik kan bij verwijderen wel lijmrest achterblijven.
Ja, de meeste pictogrammen zijn geschikt voor buitengebruik. Ze zijn waterbestendig en hebben een lange levensduur. De exacte levensduur hangt af van het materiaal en de weersinvloeden.
De meeste pictogrammen zijn ontworpen volgens een vastgestelde norm. Bij pictogrammen zonder norm is het ontwerp gebaseerd op algemeen gebruik en herkenbaarheid. De geldende richtlijn of norm staat altijd vermeld bij het product.