GHS03 Sticker Oxiderende Stoffen

Vanaf:
Excl. BTW: € 0,58
( Incl. BTW: € 0,70 )

Sticker met pictogram oxiderende stoffen GHS 03
- Met wit kader

Afmetingen: 15x15 t/m 300x300mm
Materiaal: Vinyl

Artikelnummer 113X73

Kies de uitvoering van je product

clock
Voor 15:00 besteld Zelfde dag verzonden indien voorradig
truck
Gratis bezorging Vanaf € 50,00
exclamation-triangle
Scherpe prijzen en meer dan 25 jaar ervaring

Plus en min punten

  • Volgens internationale GHS richtlijn en Europese CLP regeling
  • Duurzaam vinyl en weerbestendige stickers
  • Verbeter veiligheid en communicatie met de juiste GHS pictogrammen

Omschrijving GHS03 Sticker Oxiderende Stoffen

GHS03 sticker, etiket en label voor oxiderende stoffen

Deze GHS03 sticker is een duidelijk gevarenetiket voor het markeren van verpakkingen, opslaglocaties en werkplekken waar oxiderende stoffen aanwezig zijn. Het label toont het officiële GHS pictogram ‘vlam boven cirkel’ en waarschuwt dat de stof brand kan veroorzaken of verergeren.

Oxiderende stoffen geven zuurstof af en bevorderen daardoor verbranding. Hierdoor vergroten zij de ontvlambaarheid van andere materialen en kunnen zij bij contact met brandbare stoffen leiden tot hevige brand of explosie. Dit GHS etiket helpt om deze risico’s direct zichtbaar te maken.

Conform GHS en CLP regelgeving

Dit etiket voldoet aan de geldende internationale GHS-richtlijnen en de Europese CLP-verordening voor gevarenetikettering van chemische stoffen.

Materiaal van het GHS label

Het GHS03 label is gemaakt van sterk vinyl met hoge kleefkracht en kwalitatieve zeefdruk. Dankzij het witte kader blijft het etiket goed zichtbaar op uiteenlopende ondergronden. Het materiaal is waterbestendig en geschikt voor langdurige toepassing.

Beschikbare afmetingen

Dit GHS etiket voor oxiderende stoffen is verkrijgbaar in de volgende formaten:

  • 15x15 mm – 54 stuks per vel
  • 24x24 mm – 25 stuks per vel
  • 34x34 mm – 25 stuks per vel
  • 47x47 mm – per stuk
  • 50x50 mm – per stuk
  • 100x100 mm – per stuk
  • 250x250 mm – per stuk
  • 300x300 mm – per stuk

Andere uitvoeringen van dit GHS03 etiket

Naast deze sticker is het GHS03 pictogram ook leverbaar in andere uitvoeringen.

  • Ruitvormig etiket / label – zonder wit kader voor directe GHS-opmaak
  • Sticker op rol – voor snelle verwerking van grotere aantallen
  • Kunststof bord – voor vaste montage op deuren en opslaglocaties
  • Magneetbord – voor tijdelijke markering op metalen oppervlakken
  • Etiket met signaalwoord – gecombineerd met aanvullende gevarenaanduiding

Met dit GHS03 etiket markeer je oxiderende stoffen duidelijk, professioneel en volgens de geldende veiligheidsnormen.

Kenmerken

Beschrijfbaar Nee
Bestand tegen chemicaliën Ja
Bestand tegen oplosmiddelen Ja
Bestand tegen olie Testen
Categorie GHS
Fotoluminescerend Nee
Geschikt met voeding Ja
Geschikt voor buiten Ja
Volgens ISO 7010 Nee
Fabrikant Pikt-o-norm
Materiaal Vinyl
Min. aanbreng temp. +5°C
Minimale temperatuur -20°C
Maximale temperatuur +70°C
Reflecterend Nee
Slijtvast Ja
Spiegelbeeld (raamsticker) Nee
Uitvoering Sticker
UV Bestendig (normale omst.) Ja
Vocht bestendig Ja
Zelfklevend Ja

Veelgestelde vragen

Kies de afmeting op basis van de leesafstand. Twijfel je tussen twee maten? Kies de grotere. Let op: voor vluchtwegaanduiding (nooduitgang/vluchtroute) gelden andere tabellen dan voor algemene veiligheidspictogrammen.
Zorg voor een schone, droge en vetvrije ondergrond. Plak de sticker rustig vanaf één zijde en druk deze goed aan. Geef de lijm daarna minimaal 24 uur om volledig te hechten.
In de meeste gevallen niet. Bij tijdelijke toepassingen, gevoelige ondergronden of langdurig gebruik kan bij verwijderen wel lijmrest achterblijven.
Ja, de meeste pictogrammen zijn geschikt voor buitengebruik. Ze zijn waterbestendig en hebben een lange levensduur. De exacte levensduur hangt af van het materiaal en de weersinvloeden.
De levensduur hangt af van het materiaal en de toepassing. Binnen kunnen borden en stickers tot ongeveer 20 jaar meegaan. Buiten ligt de levensduur meestal tussen 5 en 15 jaar.
De meeste pictogrammen zijn ontworpen volgens een vastgestelde norm. Bij pictogrammen zonder norm is het ontwerp gebaseerd op algemeen gebruik en herkenbaarheid. De geldende richtlijn of norm staat altijd vermeld bij het product.